İnsan Kaynakları
facetweetinst

Yoga Journal Türkiye'ye göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Aşağıdaki pozisyon için özgeçmişinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderebilirsiniz.

Reklam satışı ve pazarlaması alanında freelance çalışabilecek deneyimli takım arkadaşları arıyoruz.

Pozisyon: Freelance Reklam Planlama ve Satış Uzmanı

İş Tanımı:

1. Yoga Journal Türkiye içeriği, prensipleri ve hedefleri doğrultusunda, uygun reklam satış stratejileri belirlemek,geliştirmek, uygulamak ve yönetmek.
2. Yoga Journal Türkiye hedef kitlesiyle uyumlu olacak şekilde yeni müşteriler kazanmak için sektörel tarama, araştırma ve çalışmalar yapmak.
3. Potansiyel ve mevcut müşterilere düzenli ziyaretler gerçekleştirmek ve iyi ilişkilerin devam etmesini sağlamak.
4. Yoga Journal Türkiye yönetimiyle birlikte, hedef markalara hitap edebilecek projelerin geliştirilmesinde, tasarım ekibi ile koordineli çalışmalar yapmak
5. Reklam satışlarının takibi ve kontrolünü yapmak.
6. Reklam satışını artıtracak faaliyetler planlamak ve gerçekleştirmek.
7. İyi yaşam sektörüyle ilgili güncel bilgi ve gelişmeleri takip etmek.
8. Yoga ve iyi yaşamla ilgili pazardaki gelişmeleri yakından takip etmek, rakipleri izlemek, gerekli benchmark ve konumlandırma çalışmaları gerçekleştirmek ve finansal ve teknik raporları hazırlamak ve yönetime belirli aralıklarla sunmak.
9. Reklam tekliflerini Yoga Journal Türkiye yönetimiyle koordineli bir şekilde hazırlamak ve müşterilere iletmek, teklifin sonuçlanmasına kadar olan süreçte müşteriyle olan resmi yazışmaları takip etmek ve sonuçlandırmak.
10. İmzalanan reklam anlaşmaları kapsamında, müşteriden gelecek ilanı tasarım ekibiyle koordineli bir şekilde son haline getirmek.
11. Reklam verebilecek potansiyel firmalar ve reklam ajanslarıyla yakın ilişkiler geliştirmek.

Pozisyon Gereklilikleri;

1. Üniversitelerin İletişim, Pazarlama, Reklam ve/veya ilgili bölümlerinden mezun (Master veya doktora programı tamamlamış olmak tercih sebebi olacaktır)
2. Medya planlama ve satın alma ve/veya reklam satış ve planlama sektöründe en az 5 yıllık tecrübeye sahip,
3. Güçlü iletişim becerisine sahip ve insan ilişkilerinde başarılı,
4. Yeni satış kanalları oluşturabilme ve başlatma ruhuna sahip,
5. ‘Multitasking’ becerisine sahip, insiyatif ve sorumluluk alabilen,
6. Hali hazırda müşteri portföyüne sahip,
7. Basılı reklam satışı konusunda uzman,
8. Freelance çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

 

Ayrıca Web, İçerik, Çeviri ve Pazarlama alanında stajyerlik yapmak ya da gönüllü çalışmak isterseniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.