Reklam
facetweetinst

Yoga Journal 35 yıl önce Amerika'da bu alanda yayınlanmış olan ilk dergidir. Ayrıca şu an Amerika'nın en çok okunan dergileri arasındadır.

Amerika'da 2001 yılında 4 milyon olan yoga yapan kişi sayısı, bugün 11 milyonun üzerinde bir artış göstererek 15 milyonun üzerine çıkmış durumda. Yoga, Türkiye'de de giderek artan bir kitle tarafından sevilerek uygulanıyor ve bu alandaki ürün ve hizmetlerin sayısı gün geçtikçe artıyor.

Yoga Journal Türkiye'nin hedef okuyucu kitlesinin %86'sı, eğitimli, meslek sahibi, ortalamanın üzerinde bir gelir seviyesine sahip ve yaş ortalaması 36 olan kadınlardan oluşuyor.

Yoga Journal Türkiye okurları aktif yaşam tarzları, hayata olumlu bakışları, sağlık ve kişisel bakımlarına özen göstermeleri ile ön plana çıkıyor. Yoga Journal Türkiye'de yer alarak bu kitleye ulaşacak ve kaliteli bir yaşam tarzı ve tüketim alışkanlığı olan bu gruba doğrudan hitap etme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Ağırlıklı olarak kadınlardan oluşan bu kesim, iyi yaşayan, sosyalleşen, paylaşan, okuyan, yazan ve gelirinin önemli bir kısmını da bu yönde harcayan insanlardan oluşuyor. Bir kez yoga ile tanıştıklarında da ondan kopamıyorlar; %75'i haftada bir ya da birden fazla kez yoga yapıyor.

 

Daha fazla bilgi için: MEDYA TANITIM DOSYASI
Reklam vermek için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.